Oferta rejsów turystycznych


UWAGA

PŁYWAMY
tylko
26-30 grudnia 2020Rejsy na ptaki to możliwość oglądania i fotografowania ptaków, które przy brzegu pojawiają się tylko sporadycznie. Wiemy gdzie szukać alek i nurzyków i jak nie płosząc ich podpływać na odległość umożliwiającą robienie atrakcyjnych zdjęć.

Statek

Turkan to 14,5m jacht motorowy, mogący zabrać na pokład 20 osób (w tym 2-3 osoby załogi). Statek zapewnia najwyższy komfort obserwacji z pokładu czy flydecku, ale i z przeszklonego ogrzewanego wnętrza. Pływamy z prędkością 6-9 węzłów i podążamy za ciekawymi ptakami.BONUS

Osoba, która na naszym rejsie zauważy turkana (za wyjątkiem twitchu :) i udostępni swoje zdjęcie do wykorzystania przez nas w mediach i publikatorach, uzyskuje bezpłatny wstęp na nasze jednodniowe wycieczki, pod warunkiem obecności wolnych miejsc w momencie zgłoszenia. Jeżeli to będą dwie różne osoby (zauważający i fotografujący) – każda dostanie po 50% zniżki na rejsy. Podobne zasady obowiązują przy nowych dla Polski gatunkach ptaków. Inne rabaty związane z fotografiami rzadkich ptaków są do uzgodnienia. Rabaty według uznania są udzielane także osobom zamieszczającym w sieci relacje z rejsów.

Wynajem Statku

Możliwe jest dowolne kształtowanie trasy rejsu tak, aby dotrzeć w inne ciekawe miejsca. Szczegóły (koszt statku, menu, przewodnik) - do uzgodnienia mailowo lub telefonicznie. Nam bardzo podoba się wersja z punktem startu/mety w Helu (dla grup planujących ptaszenie na półwyspie Helskim)


2 komentarze:

  1. Pomysł jest trafiony ,pogoda nie zależy od nas czyli trzymam kciuki i proponuję nie zabierać szaleńców którzy polują na miejsca głównie do zabawy.

    OdpowiedzUsuń